WYPOŻYCZALNIA MEBLI

#mk-edge-slider-59e699f10a846 { background-color: #000000; }

Wybierz kategorię

12
page  1  of  2
.sortable-id-59e699f112229.sortable-outline-style { background-color:#1a1a1a; } .sortable-id-59e699f112229.sortable-outline-style a { color:#cccccc; } .sortable-id-59e699f112229.sortable-outline-style a.current { border-color:#cccccc !important; }

Targi to doskonała okazja, by Państwa firma zdobyła nowych kontrahentów. O ile, oczywiście, jej oferta będzie odpowiednio zaprezentowana. Pomogą w tym produkty, które Państwu dostarczymy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla firm tylko sporadycznie biorących udział w targach zakup własnych stoisk, mebli i wyposażenia nie jest dobrym rozwiązaniem. Nasza wypożyczalnia mebli i sprzętów dla stoisk targowych to wyjście naprzeciw oczekiwaniom ich właścicieli.

Korzystając z naszej oferty możecie Państwo kompleksowo urządzić stoisko targowe swojej firmy. Różnorodność dostępnych w wypożyczalni mebli i dodatków sprawia, że z łatwością dopasujecie je Państwo do charakteru firmy i rodzaju stoiska. Dużą wagę przykładamy do ich projektowania, dlatego na stoiska Państwa firm trafia sprzęt wyróżniający je wśród stanowisk konkurencji.

Dobry design to jednak nie tylko wygląd, ale też funkcjonalność. Sprzęty dostępne w naszej wypożyczalni mebli projektujemy tak, by zapewnić maksymalny komfort zarówno pracownikom, jak i odwiedzającym stoisko klientom. Do ich produkcji wykorzystujemy tylko nowoczesne i sprawdzone materiały, a nad wszystkim czuwa zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Nasza wypożyczalnia mebli zapewni wszystko, co tylko może być Państwu potrzebne w efektownym zaprezentowaniu firmy. Obok mebli, pięter, balustrad i gablot, oferujemy także sprzęt AGD taki jak ekspresy do kawy, lodówki czy kuchenki mikrofalowe, specjalistyczne oświetlenie, a także ulotkowniki.

Wypożyczalnia mebli to usługa, którą stworzyliśmy z myślą o firmach szukających sposobów na optymalizację wydatków związanych z uczestnictwem w targach. Opłaty za wypożyczenie sprzętu naliczamy za każdy kolejny dzień, dzięki czemu nie poniosą Państwo niepotrzebnych kosztów.

Szybki kontakt

Zostaw wiadomość, odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie!

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt

Szukaj wybranego słowa