O firmie
Allmax +wnętrza to solidna firma, oferująca kompleksowe wykończenia wnętrz. Przez 25 lat zrealizowaliśmy ponad 7 tysięcy wnętrz komercyjnych i mieszkalnych w całej Europie.
50
pracowników
25 lat
na rynku
7000
zrealizowanych projektów
720 000
godzin pracy
2500 m2
Powierzchni produkcyjnej
3 000 000
przejechanych kilometrów
Oferta wykończenia wnętrz
Wnętrza komercyjne
Hotele
Restauracje
Biura
Sklepy
Salony Samochodowe
Galerie handlowe
Wyspy sklepowe
Showoomy
Galerie/muzea
Salony beauty
Szpitale
Apteki
Gabinety lekarskie
Wnętrza mieszkalne
Domy
Mieszkania
Apartamenty
Lokale użytkowe
Allmax +wnętrze
+terminowość

Wnętrze to więcej niż designerskie meble. W Allmax liczy się jakość, terminowość oraz poczucie bezpieczeństwa, jakie dajemy klientom. Dlatego uczestniczymy w całym procesie wykończenia.

+doradztwo i wiedza

Doradzamy najlepsze rozwiązania już na etapie rysunków, aby finalny efekt przekraczał oczekiwania. Nasi specjaliści pomogą zrealizować wizję architekta na każdym etapie prac.

+design skrojony na miarę

Tworzymy wnętrza i meble z indywidualnym charakterem, w oparciu o projekty własne oraz współpracę z architektami. Nasze wykończenia są nie tylko designerskie, ale też (przede wszystkim) przemyślane i funkcjonalne.

+wnętrza od A do Z

Zrealizujemy Twoją wizję w każdym metrze, niezależnie czy to hotel, restauracja, kawiarnia, dom, czy apartament. Dopilnujemy proces, ekipy, terminy. Ty na każdym etapie będziesz wiedział, co się dzieje.

+perfekcyjnie dopracowane

Wierzymy, że wnętrza, tak jak garnitur powinny być skrojone na miarę, gdzie liczy się każdy detal. Doświadczenie nauczyło nas dbać o każdy najdrobniejszy szczegół realizacji. Każdy projekt jest dla nas równie ważny, a klient zawsze w centrum naszej uwagi.

+wymagające projekty

25 letnie doświadczenie i wyspecjalizowany park maszynowy pozwalają nam sprostać każdemu oczekiwaniu klienta. Nie skupiamy się na łatwych rozwiązaniach, chcemy aby klient był zachwycony. U nas nie ma: nie da się!

Nasz zespół
Krzystof Gaik
Wspólnik
Michał Nobis
Technolog
Allmax +wnętrze

W czym możemy pomóc?

projekty, pomiary, doradztwo techniczne, wyceny, wizualizacje 3D, nadzór nad realizacją, montaż, współpraca z architektami, kompletacja zamówionych sprzętów AGD i RTV, oraz montaż u klienta.

arrow-rightZapytanie ofertowe

Czym się zajmujemy?

Okładziny ścian, podłogi, okładziny sufitów, meble na zamówienie, w tym szafy, stoły, biurka, kuchnie, lady recepcyjne, barowe, gabloty ekspozycyjne, wyspy handlowe, szklenia, lustra, corian - solid Surface, drzwi na zamówienie, elektryka, schody, poręcze, schody...

Napisz do nas...