SCHOWEK

Brak produktów na liście

Usługi stolarskie

Allmax to także rozbudowany park maszyn służących do projektowania i wyrobu mebli pod indywidualne zamówienie. Dzięki zaawansowanej technologii i doświadczeniu żaden pomysł nam nie straszny!
pia-1

FREZOWANIE CNC I CIĘCIE PŁYT MEBLOWYCH

Wykonywane za pomocą maszyn sterowanych numerycznie, zapewniających dużą dokładność cięcia. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możliwa jest obróbka płyt meblowych oraz MDF pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych i niestandardowych projektów.

  • Poza frezowaniem CNC płyt meblowych, oferujemy Państwu również formowanie elementów wykonanych z innych materiałów.
  • Nasz sprzęt pozwala na termiczną obróbkę takich tworzyw jak poliwęglan czy pleksa.
  • Zapewniamy także okleinowanie przygotowanych detali z płyt drewnopochodnych.

KORZYSTAMY WYŁĄCZNIE Z NAJLEPSZEGO SPRZĘTU, A NASZ PARK MASZYNOWY SKŁADA SIĘ MIĘDZY INNYMI Z PRASY PRÓŻNIOWEJ I ROZBUDOWANEGO CENTRUM CNC.

OKLEINOWANIE

Estetyczne wykończenie płyty meblowej poprzez oklejenie jej wąskich krawędzi za pomocą obrzeży PCV oraz formatkami MDF. Proces okleinowania wykonywany jest za pomocą zaawansowanej okleinarki  która zapewnia stylowe i eleganckie wykończenie krawędzi mebli.
Dzięki okleinowaniu produkowane meble wyróżniają się lepszą odpornością na działanie szkodliwych czynników takich jak wilgoć czy temperatura.

Nasz sprzęt doskonale radzi sobie z prostymi, prostokątnymi krawędziami, ale także świetnie sprawdza się przy okleinowaniu kształtów o nietypowej geometrii.

TERMOFORMOWANIE TWORZYW SOLID SURFACE

Solid Surface to specjalne tworzywo mineralno – akrylowe, które wykorzystuje się w aranżacji wnętrz i w projektowaniu mebli. Materiał ten wyróżnia się przede wszystkim:

  • Olbrzymimi możliwościami formowania – pod wpływem określonej temperatury oraz naprężeń tworzywo może się odkształcać w niemal dowolny sposób, tworząc m. in. powierzchnie zaokrąglone lub o innych nietypowych kształtach
  • Możliwość uzyskania niewidocznych łączeń – ważną właściwością tworzywa Solid Surface jest brak nieestetycznych połączeń pomiędzy poszczególnymi elementami
  • Niezwykła trwałość – nawet po bardzo długim okresie użytkowania tworzywo zachowuje swoje pierwotne właściwości
  • Funkcje ozdobne – w procesie produkcji istnieje możliwość zatopienia dodatkowych elementów dekoracyjnych np. kamieni szlachetnych

NASZE USŁUGI TO 100% GWARANCJA JAKOŚCI. SPRAWDŹ DLACZEGO!

cennik

Nowoczesny park maszynowy

Sprawdzony, profesjonalny sprzęt od uznanych producentów. Dzięki temu, nasi klienci zawsze otrzymują produkt końcowy wysokiej jakości.

Kontrola jakości pracy

Nasze produkty wykonywane są według ściśle określonych norm i sprawdzane przez specjalistów na każdym etapie realizacji

Krótkie terminy realizacji

Standardowy czas wykonania zamówienia to około 3-5 dni roboczych. W specjalnych przypadkach, możliwa jest realizacja w przyśpieszonym trybie.

Fachowe doradztwo

Nasi fachowcy analizują każdy aspekt projektu i proponują takie zmiany, które optymalizują zarówno proces produkcji, jak i końcowy koszt zamówienia.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search